Pytania i odpowiedzi

Czy posiadacie swoje mobilne bary?

Tak, oczywiście że posiadamy swoje mobilne bary. Na tym polega geneza naszej działalności. Jeśli jednak w Państwa domu weselnym/sali znajduje się bar restauracyjny i chcą Państwo aby nasze koktajle powstawały właśnie tam, nie ma problemu.

Jak wygląda Wasz bar?

Aby zobaczyć jeden z naszych barów odsyłamy do zakładki galeria.

Kto zajmuje się kupnem produktów?

Jak mówi definicja naszej usługi, zajmujemy się kompleksową obsługą tak więc zazwyczaj to my przywozimy produkty. Zapewniamy syropy, szkło, owoce, dekoracje, akcesoria barmańskie.

Co w wypadku gdy to my chcemy kupić wszystkie produkty potrzebne do zorganizowania drink baru?

Nie ma problemu, proszę tylko dać nam znać. Po wyborze pakietu my zrobimy Państwu dokładną listę potrzebnych produktów wraz z wstępnym kosztorysem.

Które rozwiązanie jest lepsze? Które rozwiązanie jest tańsze? My kupujemy produkty czy Haven Bar?

Zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest powierzenie tego nam. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele rzeczy spoczywa na organizatorach wesel/przyjęć. Muszą Państwo mieć świadomość tego, że kupno produktów do obsługi barmańskiej utrzymanej na najwyższym poziomie nie jest tak banalnie proste. Do naszych koktajli używamy tylko specjalnie dobranych składników, profesjonalnych syropów, wyszukanych owoców.

Czas pracy oraz nabyte doświadczenie pomogły nam w nawiązaniu różnych umów, które w znacznym stopniu ułatwiają nam dostęp do tych wszystkich rzeczy.

Wspominając o kosztach i o tym które z rozwiązań jest bardziej opłacalne dla Państwa, z naszej praktyki jasno wynika, że w ogólnym rozrachunku o wiele tańszą metodą jest zlecenie zakupu towarów Haeven Bar.

Kto kupuje alkohol do zorganizowania drink baru?

Zazwyczaj to Państwo po naszych ustaleniach zajmują się kupnem alkoholu potrzebnego do zorganizowania drink baru, My oczywiście służymy radą jak i pomagamy dostać odpowiednie trunki. Możemy również zgodnie z ustaleniami Was w tym wyręczyć.

Czy istnieje możliwość że skończą się zapewniane przez Was produkty podczas przyjęcia?

Nie, nie ma takiej możliwości. Wychodząc z wieloletniego doświadczenia wiemy przypuszczalnie ile drinków powinno „zejść” podczas przyjęcia, pomimo tego zawsze mamy ze sobą odpowiednie zapasy. Sprawa się ma podobnie podczas gdy Państwo zajmują się kupnem produktów, nasze listy zakupów uwzględniają rezerwy.

Czy zapewniacie karty koktajli na stoły Gości?

Tak, zapewniamy karty koktajli na stoły Gości. Taka usługa jest dodatkowo płatna.

Wybieram opcję barman na wesele ale chce mieć też Was na poprawinach, czy muszę zapewnić Wam nocleg?

Tak, jeśli nasi barmani mają prowadzić dwudniową obsługę, prosimy o to, by organizator zapewnił naszym barmanom nocleg.

Czy nasz dojazd jest w cenie?

W cenie usługi dojazd jest wliczony do 50 kilometrów w jedną stronę licząc od naszej głównej siedziby czyli Lublin. Każde następne 50 kilometrów rozliczamy biorąc pod uwagę spalanie na poziomie 10l/100 km.

Czy posiadacie szkło koktajlowe i czy macie jego wystarczającą ilość?

Tak, posiadamy wystarczającą ilość szkła pozwalającą w ciągu jednego dnia obsłużyć kilka sporych przyjęć.

Jakie posiadacie rodzaje szkła?

Bazujemy na pięciu rodzajach szkła: Old Fashioned glass, Long glass, Hurricane glass, Shot, Martini Classic glass.

Nie wiem czy dam radę zapewnić lód w kostkach, co wtedy?

Nie ma żadnego problemu, zapewnimy odpowiednią ilość lodu w kościach jak i kruszonego. Jeśli Państwo chcą zapewnić nam odpowiednią ilość lodu, na pewno obniżymy koszt usługi.

Jakie robicie drinki? Czy w waszej karcie znajdzie się Mojito, Cosmopolitan, Cuba Libre?

Tak, oczywiście. Tworzymy drinki klasyczne lecz zachęcamy również do spróbowania naszych drinków na musach owocowych oraz dżemach. Aby zobaczyć nasze przykładowe pozycje odsyłamy do zakładki przykładowe drinki.

Decydujemy się na kompleksową usługę i Heaven Bar zapewnia wszystko, co wobec tego należy do naszych obowiązków?

Już wszystko zostaje w naszych rękach. Najważniejsze jest to, by Państwo powiadomili salę weselną o naszej obecności. Po Państwa stronie leży również ustalenie wszystkich spraw związanych z rotacją naszego szkła koktajlowego. Co to oznacza? Musimy wiedzieć czy kelnerzy będą je zbierali oraz czy obsługa sali będzie je zmywała, my podczas obsługi nie mamy na to czasu. Wiedząc wcześniej możemy zaangażować do tej pracy dodatkową osobę.

Jak duży jest Wasz bar i ile potrzebujecie miejsca?

Aby mieć komfortowe warunki pracy co przekłada się na sprawną obsługę potrzebujemy 4×2,5 metra.

Kto zapewnia wódkę potrzebną do sporządzania koktajli?

Prosimy o to aby wódka potrzebna do kreowania drinków była wódką weselną, tą która jest zakupiona na przyjęcie.

Kiedy zaczyna się Wasza praca jak również kiedy się kończy?

Nasza praca rozpoczyna się w przed dzień przyjęcia kiedy pakujemy nasz bar, potrzebne szkło, akcesoria oraz dokonujemy zakupów. W dniu przyjęcia wyjeżdżamy odpowiednio wcześniej aby mieć czas na przygotowania. Rozpoczynamy obsługę, która trwa przez sześć lub osiem godzin, następnie wszystko pakujemy i wyjeżdżamy do domu. Bardzo ważnym elementem jest bezpieczna podróż naszych barmanów dlatego staramy się nie obsługiwać dłużej niż do pierwszej w nocy.

Ilu barmanów zazwyczaj obsługuje przyjęcie?

Przyjęcia do 200 osób obsługiwane są przez dwóch barmanów. Przyjęcia duże tj. 250-400 osób obsługiwane są przez trzech bądź czterech barmanów dokładając do tego kolejne moduły barowe.

Ile czasu potrzebujecie aby przygotować Wasz bar do obsługi przyjęcia powiedzmy do 200 osób?

Dla przyjęcia do 200 osób zawsze przyjeżdżamy co najmniej dwie godziny przed rozpoczęciem obsługi, ten czas umożliwia nam rozłożenie baru, przygotowanie odpowiedniej oprawy, przygotowanie szkła oraz owoców.

Od czego zależy cena Waszej usługi?

Cena zależy od przewidywanej ilości osób na przyjęciu. Drugim elementem składowym jest wersja menu na którą się decydujecie. Trzecim elementem wpływającym na cenę jest odległość.

Czy jest możliwość negocjacji ceny? 🙂

Tak ale pewnym kosztem. Niektóre pozycje można sporządzić na pewnych zamiennikach alkoholowych itp., prosimy jednak pamiętać że pierwsze skrzypce w naszej obsłudze gra jakość.

Jak długo trwa Wasza usługa? Do której godziny serwujecie drinki?

Obsługa nie trwa krócej niż sześć godzin, od wydania pierwszego koktajlu. Pracujemy maksymalnie do oczepin lub 1.00. Z naszego doświadczenia wynika że po tym czasie zanika zainteresowanie barem na rzecz picia czystej wódki z kieliszka. Bardzo ważnym elementem warunkującym czas pracy naszych barmanów jest ich bezpieczny powrót do domu.

Czy macie wolne terminy?

Tak, posiadamy wolne terminy. Nasza agencja jest w stanie obsłużyć kilka imprez jednego dnia.

Z jakim wyprzedzeniem można Was zarezerwować?

Staramy się kontraktować przyjęcia z maksymalnie rocznym wyprzedzeniem.

Jak jesteście ubrani?

Nasi barmani ubrani są w stylu smart casual. Posiadamy kilka opcji kolorystycznych.

Chce wynająć barmanów, nie wiem jak się do tego zabrać…

To nic trudnego, skontaktuj się z Nami, wszystko Ci wytłumaczymy, przeprowadzimy wstępną kalkulację, przedstawimy wiele możliwości…

Czy organizujecie pokazy barmańskiej sztuki FLAIR?

Heaven Bar zajmuje się klasyczną obsługą, gdzie najważniejszy jest smak, aromat oraz wygląd koktajlu. Jak na razie nie mamy w swojej ofercie pokazów FLAIR lecz każdy z naszych barmanów poza kulturą, uśmiechem oraz profesjonalizmem w pracy za barem zetkną się ze sztuką Working Flair i gdy tylko czas oraz możliwości na to pozwalają chętnie wpajamy te elementy do bieżącej obsługi.

Czy Wasz bar posiada nalewak do piwa?

Nie, nie posiadamy nalewaka do piwa wychodząc z założenia że piwo pije się na festynach 🙂

Jaki jest zakres Waszej działalności? Dokąd dojedziecie?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo lubelskie jednak dalszy dojazd nie stanowi dla nas problemu.

Kim są nasi barmani?

Nasi barmani są pasjonatami barmaństwa, cechują się kulturą osobistą, uśmiechem, wysokimi umiejętnościami w pracy, jednym słowem – profesjonalizmem. Możesz ich poznać na naszym profilu facebook.