KOKTAJLE MONIN

Peach Martini

Słodka brzoskwinia podana w towarzystwie świeżej limonki oraz białego rumu.

Arbuzowo truskawkowy smoothie

Koktajl przygotowywany w blenderze. Smak białego rumu miesza się z świeżym arbuzem oraz truskawką. Owocowa propozycja idealna na letnie, słoneczne dni.

Peach by Heaven

Połączenie cytrynowej wódki oraz soku z limonki występuje w akompaniamencie świeżej brzoskwini. Pozycja orzeźwiająca owocami.

Bananowe Daiquiri

Daiquiri jest słynnym drinkiem rodem ze słonecznej Havany. Pozwól sobie przedstawić ten koktajl na bazie musu bananowego.

Truskawkowe Mojito

Mojito jest obowiązkową pozycją na każdym przyjęciu, w naszym menu znajdziesz wiele wariacji związanych z tym drinkiem. W tym wypadku jest to Mojito sporządzane na bazie świeżych truskawek oraz syropu Monin.

Dżemowe Tini

Połączenie dżemu jagodowego, wódki, syropu cukrowego oraz soku z cytryn. Posiada słodki, orzeźwiający, wyrazisty bukiet.

HB Pear Paradise

Syrop gruszkowy występuje w akompaniamencie mięty, imbiru, limonki oraz wódki o smaku gruszki. Pozycja serwowana na kruszonym lodzie z pewnością odnajdzie się na każdym przyjęciu.

Mango Mai Tai

Połączenie dwóch rodzajów rumu, likieru mango, amaretto oraz świeżego musu z ananasa. Jedna z naszych ulubionych pozycji.

* * *

ZAZNACZAMY ŻE SĄ TO NASZE PROPOZYCJE, MASZ INNE POMYSŁY? DAJ ZNAĆ, STWORZYMY KOKTAJL SPECJALNIE DLA CIEBIE, SPECJALNIE NA TWOJE PRZYJĘCIE.